czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A

Strona:  1
Zaproszenie na spotkanie o możliwościach finansowania firm ze środków Unii Europejskiej
2019-11-14
Szanowni Państwo,

Wolsztyńska Izba Gospodarcza (WIG)– jako instytucja wspierająca rozwój przedsiębiorców, zaprasza na bezpłatne spotkanie w trakcie którego przedstawimy Państwu możliwości finansowania firm ze środków unijnych. Dodatkowo wpomnimy też o możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia dla firm w przyszłym roku.

Będzie również czas na indywidulane konsultacje.

Spotkanie kierowane jest zarówno dla przedsięborców jak i dla osób chcących założyć działalność gospodarczą.

Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Sołtysiak - Zagożdżon – która od 2011 roku prowadzi doradczą działalność gospodarczą świadcząc usługi na rzecz sektora MSP, ze szczególnym uwzględnieniem mikroprzedsiębiorców. Specjalizuje się we wdrażaniu osób planujących i podejmujacych działalność gospodarczą w aspekty formalne, finansowe i biznesowe związane z prowadzeniem firmy. Jest ekspertem w zakresie pozyskiwania zwrotnych instrumentów finansowych- pożyczki unijne i pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej i/lub utworzenie stanowiska pracy udzielanej ze środków krajowych i ramach programu "Wsparcie w starcie".

Informację o możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia dla przdsiębiorców w nowym roku przedstawi Pani Magdalena Szulc - właścicielka Instytutu Rozwoju MS w Lesznie, coach, trener rozwoju osobistego specjalizująca się w sprzedaży i strategii rozwoju oraz pozyskiwania środków na szkolenia dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 26 listopada 2019 r.  o godzinie 16.30 w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym przy ul. 5 Stycznia 5 w Wolsztynie.

Szanując czas uczestników i prowadzących prosimy o przybycie na miejsce punktualnie.

W celu zapisania się na spotkanie, zapraszamy do rejestracji poniżej

ZAPISZ SIĘ- klikając w poniższy link

W razie pytań, prosimy o kontakt z Panią Renatą Weimann, tel.: 607 209 806, e-mail: wig@powiatwolsztyn.pl

Zapraszamy serdecznie!

Zarząd Wolsztyńskiej Izby Gospodarczej
Pracownicze plany kapitałowe – poznaj nowe obowiązki pracodawców
2019-10-14

Szanowni Państwo,
wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Pracownicze plany kapitałowe – poznaj nowe obowiązki pracodawców”.
Zmiany w podatkach
2019-10-14
Szanowni Państwo

Wolsztyńska Izba Gospodarcza (WIG) – jako instytucja wspierająca rozwój przedsiębiorców, zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. "Zmiany w podatkach". Szkolenie poprowadzi Pani Monika Zgrzeba z Urzędu Skarbowego z Wolsztyna.
Kolejne zmiany podatkowe w trakcie 2019 roku
2019-09-16
img20190916151341_(1571046352).jpg
W dniu 16 września 2019 r.  w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym w Wolsztynie odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Kolejne zmiany podatkowe w trakcie 2019 roku”. Szkolenie zorganizowała Wolsztyńska Izba Gospodarcza wspólnie z Polska Fundacją Przedsiębiorczości.
 liczba odwiedzin: 11179      online: 1