Zaproszenie na spotkanie o możliwościach finansowania firm ze środków Unii Europejskiej2019-11-14  
Szanowni Państwo,
 
Wolsztyńska Izba Gospodarcza (WIG)– jako instytucja wspierająca rozwój przedsiębiorców, zaprasza na bezpłatne spotkanie w trakcie którego przedstawimy Państwu możliwości finansowania firm ze środków unijnych. Dodatkowo wpomnimy też o możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia dla firm w przyszłym roku.

Będzie również czas na indywidulane konsultacje.
 
Spotkanie kierowane jest zarówno dla przedsięborców jak i dla osób chcących założyć działalność gospodarczą.
 
Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Sołtysiak - Zagożdżon – która od 2011 roku prowadzi doradczą działalność gospodarczą świadcząc usługi na rzecz sektora MSP, ze szczególnym uwzględnieniem mikroprzedsiębiorców. Specjalizuje się we wdrażaniu osób planujących i podejmujacych działalność gospodarczą w aspekty formalne, finansowe i biznesowe związane z prowadzeniem firmy. Jest ekspertem w zakresie pozyskiwania zwrotnych instrumentów finansowych- pożyczki unijne i pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej i/lub utworzenie stanowiska pracy udzielanej ze środków krajowych i ramach programu "Wsparcie w starcie".

Informację o możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia dla przdsiębiorców w nowym roku przedstawi Pani Magdalena Szulc - właścicielka Instytutu Rozwoju MS w Lesznie, coach, trener rozwoju osobistego specjalizująca się w sprzedaży i strategii rozwoju oraz pozyskiwania środków na szkolenia dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 26 listopada 2019 r.  o godzinie 16.30 w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym przy ul. 5 Stycznia 5 w Wolsztynie.

Szanując czas uczestników i prowadzących prosimy o przybycie na miejsce punktualnie. 
 
W celu zapisania się na spotkanie, zapraszamy do rejestracji poniżej
 
ZAPISZ SIĘ- klikając w poniższy link

 
W razie pytań, prosimy o kontakt z Panią Renatą Weimann, tel.: 607 209 806, e-mail: wig@powiatwolsztyn.pl
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Zarząd Wolsztyńskiej Izby Gospodarczej