czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Aktualności
Pracownicze plany kapitałowe – poznaj nowe obowiązki pracodawców
2019-10-14
Szanowni Państwo,
wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Pracownicze plany kapitałowe – poznaj nowe obowiązki pracodawców”.
 
Celem szkolenia jest omówienie nowej instytucji – Pracowniczych Planów Kapitałowych zarówno z punktu widzenia obowiązków pracodawcy, jak i uprawnień pracownika. Podczas szkolenia omówione zostaną podstawy prawne i praktyczne aspekty tworzenia i oszczędzania w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych, nowe obowiązki pracodawców w zakresie przygotowania i wdrożenia PPK i prowadzenia właściwej dokumentacji. W ramach szkolenia zostaną omówione również zasady dysponowania przez pracowników środkami zgromadzonymi w ramach PPK.

Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę dotyczącą w szczególności założeń programu PPK, obowiązków dotyczących wdrożenia programu w przedsiębiorstwie, uprawnień przysługujących uczestnikom Pracowniczych Planów Kapitałowych, zasad rozporządzania zgromadzonymi środkami.
 
Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości.
 
Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
 
Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie. Prawnik – praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Niekwestionowany specjalista prawa pracy. Specjalizuje się także w tematyce ochrony danych osobowych oraz ochrony tajemnic przedsiębiorstwa, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. W ramach świadczonych usług wdraża RODO w przedsiębiorstwach, jak również bardzo często wspiera IOD w pełnieniu funkcji i wykonywaniu powierzonych zadań. Wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie. Trener i wykładowca  z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.
 
Szkolenie odbędzie się 28 października 2019 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym przy ul. 5 Stycznia 5 w Wolsztynie.
 
W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl). Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza.
 
ZAPISZ SIĘ- klikając w poniższy link oraz dokonując rejestracji- danych uczestnika, jako właściciel lub pracownik firmy
 
https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisz-sie-na-szkolenie?course=1743
 
W razie pytań, prosimy o kontakt z Panią Renatą Weimann, tel.: 607 209 806, e-mail: wig@powiatwolsztyn.pl
 
Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Zarząd Wolsztyńskiej Izby Gospodarczej

 
<- powrót
 liczba odwiedzin: 52460      online: 2